شرکت ما، اهداف ما و مشتری مداری

آغاز فعالیت

شرکت تامین مسکن فرهنگیان به استناد تبصره یک ماده ۲ توافقنامه تاسیس صندوق مسکن فرهنگیان در تاریخ ۱۳۸۲/۳/۲۷ به شماره ثبت ۲۰۴۵۷۵ در تهران به ثبت رسید.

توسعه شرکت

تامین مسکن فرهنگیان ابتدا با عنوان صندوق مسکن فرهنگیان براساس توافقنامه مورخ ١٥ اردیبهشت ماه ١٣٨٠ وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن و شهرسازی با مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت ساختمانی معلم(سهامی خاص) تشکیل شده و به شرکت تبدیل شده است.

هدف اصلی شرکت

تهیه زمین، مشاوره، طراحی و احداث پروژه­های ساختمانی، مسکونی، عمرانی و احداث شهرک به منظور تأمین مسکن فرهنگیان بر اساس الگوهای جاری شورای اسلامی، مشارکت وانعقاد قرارداد در احداث و طرح­های نیمه­ تمام دولتی، خصوصی، تعاونی، نهادهای عمومی و بنیادها تحت هر عنوان اعم از استیجاری، انبوه­سازی و غیره، واگذاری واحدهای ساخته شده به فرهنگیان و عنداللزوم به سایر اشخاص.

رویه شرکت

عقد قراردادهای لازم با مؤسسات دولتی، خصوصی، تعاونی، سایر نهادهای عمومی و بنیادها، سرمایه­ گذاری در شرکت­های ساختمانی و تولید کنندگان مصالح ساختمانی وانجام کلیه عملیات بازرگانی اعم از داخلی و خارجی در ارتباط با ساخت مسکن انبوه، پیش ­ساخته و فن­آوری ساخت مسکن و تأمین انواع مصالح ساختمانی، جذب مشارکت سرمایه­گذاران، کمک­های مردمی داخلی، خارجی و تحصیل وام و سایر تسهیلات از سیستم بانکی و مؤسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور، صادرات و واردات کالاها و ماشین آلات مرتبط در راستای تحقق موضوع اهداف شرکت.

ماموریت ، چشم انداز و ارزش های شرکت

ماموریت شرکت

شرکت تامین مسکن فرهنگیان، تامین کننده مسکن فرهنگیان با مدیریت طراحی و تامین مجموعه های ساختمانی ایمن و کارا با قیمت مناسب، مبتنی بر مدیریت پروژه ها و دانش فنی مدیریت تامین و بهره گیری از فناوری های نوین و کارآمد است که خدمات شایسته ای را متناسب با معیارها و استانداردهای فنی و مهندسی؛ حفظ محیط زیست و انجام کار بدون نقص به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه میدهد.

چشم انداز شرکت

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک شرکت سرآمد انبوه ساز کشور در جهت تامینمسکن فرهنگیان کشور و پذیرفته شدن در سازمان بورس و اوراق بهادار کشور است. تبدیل شدن به شرکت سرآمد انبوه ساز کشور یعنی رسیدن به درجه ای از عملکرد است که شرکت از نظر حجم و کیفیت ساخت به عنوان یک برند پیشتاز و شناخته شده در بازار باشد. با توجه به افق برنامه استراتژیک که تا پایان سال 1390 است این چشم انداز برای این بازه زمانی مدنظر قرار گرفته است.

ارزش های محوری

1 . مشتری محوری و توجه به نیاز مشتریان
2 . ایمنی و سلامت کارکنان
3 . حفظ محیط زیست
4 . التزام به معیارها و استانداردهای فنی و مهندسی
5 . انجام کار تکمیل و بدون نقص
6 . امانت داری، صداقت و اخلاق حرفه ای

شرکت تامین مسکن فرهنگیان به عنوان یکی از زیرمجموعه های کلیدی و اثرگذار صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در راستای نیل به اهداف بلند صندوق ذخیره فرهنگیان و نقش آفرینی شایسته در خدمت رسانی به خانواده بزرگ فرهنگیان کشور، به پشتوانه 15 سال فعالیت تخصصی در صنعت ساختمان کشور برنامه های بلند مدت خود در افق 1400 را در قالب سند استراتژیک تدوین نموده و با تمام توان در جهت عملیاتی سازی آن گام برمی دارد.