شرکت ما، اهداف ما و مشتری مداری

آغاز فعالیت

شرکت تامین مسکن فرهنگیان به استناد تبصره یک ماده ۲ توافقنامه تاسیس صندوق مسکن فرهنگیان در تاریخ ۱۳۸۲/۳/۲۷ به شماره ثبت ۲۰۴۵۷۵ در تهران به ثبت رسید.

توسعه شرکت

تامین مسکن فرهنگیان ابتدا با عنوان صندوق مسکن فرهنگیان براساس توافقنامه مورخ ١٥ اردیبهشت ماه ١٣٨٠ وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن و شهرسازی با مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت ساختمانی معلم(سهامی خاص) تشکیل شده و به شرکت تبدیل شده است.

هدف اصلی شرکت

تهیه زمین، مشاوره، طراحی و احداث پروژه­های ساختمانی، مسکونی، عمرانی و احداث شهرک به منظور تأمین مسکن فرهنگیان بر اساس الگوهای جاری شورای اسلامی، مشارکت وانعقاد قرارداد در احداث و طرح­های نیمه­ تمام دولتی، خصوصی، تعاونی، نهادهای عمومی و بنیادها تحت هر عنوان اعم از استیجاری، انبوه­سازی و غیره، واگذاری واحدهای ساخته شده به فرهنگیان و عنداللزوم به سایر اشخاص.

رویه شرکت

عقد قراردادهای لازم با مؤسسات دولتی، خصوصی، تعاونی، سایر نهادهای عمومی و بنیادها، سرمایه­ گذاری در شرکت­های ساختمانی و تولید کنندگان مصالح ساختمانی وانجام کلیه عملیات بازرگانی اعم از داخلی و خارجی در ارتباط با ساخت مسکن انبوه، پیش ­ساخته و فن­آوری ساخت مسکن و تأمین انواع مصالح ساختمانی، جذب مشارکت سرمایه­گذاران، کمک­های مردمی داخلی، خارجی و تحصیل وام و سایر تسهیلات از سیستم بانکی و مؤسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور، صادرات و واردات کالاها و ماشین آلات مرتبط در راستای تحقق موضوع اهداف شرکت.

ماموریت ، چشم انداز و ارزش های شرکت

ماموریت شرکت

مأموریت ما تأمین مسکن برای اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان و متقاضیان مسکن با نگاه بیشتر به تکنیک های نوین مدیریت پروژه، طراحی مناسب، صنعتی سازی و تعامل با تأمین کنندگان در راستای کاهش “زمان-هزینه” و دستیابی به کیفیت مشخص در ساختمان ها می باشد. این شرکت در نظر دارد با تکیه بر تجربه انبوه سازی گذشته و تعاملات سازنده با نهاد های کلیدی و همچنین بهره مندی از نیروهای متخصص، نخبه، مستعد و دارای توان علمی و اجرائی بالا تمام امکانات خود را جهت خدمت به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان و متقاضیان مسکن به کار گیرد.

چشم انداز شرکت

چشم¬انداز ماتبدیل شدن به یک شرکت سرآمد تأمين كننده و انبوه ساز در جهت تامین مسکن کشور می باشد. هدف ما شناخته شدن شرکت تأمین مسکن فرهنگیان به عنوان پیشرو در استفاده مناسب زیرساخت های مدرن فناوری و بهره گیری از تکنولوژی و روش های نوین ساخت می باشد.

ارزش های محوری

1. مشتری محوری و توجه به نیاز مشتریان
2. ایمنی و سلامت کار
3. کاهش مخاطرات زیست محیطی
4. التزام به معیارها و استانداردهای فنی و مهندسی
5. رعایت اخلاق مهندسی حرفه ای

شرکت تامین مسکن فرهنگیان به عنوان یکی از زیرمجموعه های کلیدی و اثرگذار صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در راستای نیل به اهداف بلند صندوق ذخیره فرهنگیان و نقش آفرینی شایسته در خدمت رسانی به خانواده بزرگ فرهنگیان کشور، به پشتوانه 15 سال فعالیت تخصصی در صنعت ساختمان کشور برنامه های بلند مدت خود در افق 1400 را در قالب سند استراتژیک تدوین نموده و با تمام توان در جهت عملیاتی سازی آن گام برمی دارد.

© کپی رایت - تامین مسکن فرهنگیان