آغاز فعالیت

 

 
شرکت تامین مسکن فرهنگیان به استناد تبصره یک ماده ۲ توافقنامه تاسیس صندوق مسکن فرهنگیان در تاریخ ۱۳۸۲/۳/۲۷ به شماره ثبت ۲۰۴۵۷۵ در تهران به ثبت رسید.
توسعه شرکت
  • تامین مسکن فرهنگیان ابتدا با عنوان صندوق مسکن فرهنگیان براساس توافقنامه مورخ ١٥ اردیبهشت ماه ١٣٨٠ وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن و شهرسازی با مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت ساختمانی معلم (سهامی خاص) تشکیل شده و به شرکت تبدیل شده است.
هدف اصلی شرکت
  • تهیه زمین، مشاوره، طراحی و احداث پروژه­‌های ساختمانی، مسکونی، عمرانی و احداث شهرک به منظور تأمین مسکن فرهنگیان بر اساس الگوهای جاری شورای اسلامی، مشارکت و انعقاد قرارداد در احداث و طرح‌­های نیمه­‌تمام دولتی، خصوصی، تعاونی، نهادهای عمومی و بنیادها تحت هر عنوان اعم از استیجاری، انبوه­‌سازی و غیره، واگذاری واحدهای ساخته شده به فرهنگیان و عنداللزوم به سایر اشخاص.
 
رویه شرکت:
عقد قراردادهای لازم با مؤسسات دولتی، خصوصی، تعاونی، سایر نهادهای عمومی و بنیادها، سرمایه­‌گذاری در شرکت­‌های ساختمانی و تولید‌کنندگان مصالح ساختمانی وانجام کلیه عملیات بازرگانی اعم از داخلی و خارجی در ارتباط با ساخت مسکن انبوه، پیش‌­ساخته و فن­آوری ساخت مسکن و تأمین انواع مصالح ساختمانی، جذب مشارکت سرمایه­‌گذاران، کمک­‌های مردمی داخلی، خارجی و تحصیل وام و سایر تسهیلات از سیستم بانکی و مؤسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور، صادرات و واردات کالاها و ماشین‌آلات مرتبط در راستای تحقق موضوع اهداف شرکت.

ماموریت شرکت:
مأموریت ما تأمین مسکن برای اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان و متقاضیان مسکن با نگاه بیشتر به تکنیک‌های نوین مدیریت پروژه، طراحی مناسب، صنعتی‌سازی و تعامل با تأمین‌کنندگان در راستای کاهش “زمان-هزینه” و دستیابی به کیفیت مشخص در ساختمان‌ها می‌باشد. این شرکت در نظر دارد با تکیه بر تجربه انبوه‌سازی گذشته و تعاملات سازنده با نهاد‌های کلیدی و همچنین بهره‌مندی از نیروهای متخصص، نخبه، مستعد و دارای توان علمی و اجرائی بالا تمام امکانات خود را جهت خدمت به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان و متقاضیان مسکن به کار گیرد.

 

 

رویه و ماموریت شرکت

 

 

 

 

 

چشم‌انداز و ارزش‌ها

 
چشم انداز شرکت
  • چشم‌انداز ما تبدیل شدن به یک شرکت سرآمد تأمين‌كننده و انبوه‌ساز در جهت تامین مسکن کشور می‌باشد. هدف ما شناخته شدن شرکت تأمین مسکن فرهنگیان به عنوان پیشرو در استفاده مناسب زیرساخت‌های مدرن فناوری و بهره‌گیری از تکنولوژی و روش‌های نوین ساخت می‌باشد. 

ارزش‌های محوری
  • مشتری محوری و توجه به نیاز مشتریان
  • ایمنی و سلامت کار
  •  کاهش مخاطرات زیست محیطی
  •  التزام به معیارها و استانداردهای فنی و مهندسی
  •  رعایت اخلاق مهندسی حرفه‌ای

درصورت داشتن هرگونه سوال، همکاری و... با ما در ارتباط باشید


تماس با ما